Přeskočit na obsah


PRODUKT servis

ÚPLETOVÉ materiály pro děti a dospělé

POLAR
FLEECE

VISKÓZA

SPECIÁLNÍ materiály

Přihlásit se

Novinky na skladě

Oboulícní úplet tisk AUTA velká na modré
Oboulícní úplet tisk BAGŘI na modré
Oboulícní úplet tisk MÉĎA na tm.růžové
Oboulícní úplet tisk MÉĎA na modré
Oboulícní úplet tisk RALLY na modré

 

Aktuality

ZMĚNY NA WEBU PRODUKT SERVIS

4. 3. 2014

Možná jste si už všimli změn na našich webových stránkách. Pokusili jsme se Vám tento virtuální prostor zjednodušit tak, aby byl přehlednější a lépe se v něm orientovalo. V novém základním rozdělení najdete pod názvem :

ÚPLETOVÉ MATERIÁLY pro děti a dospělé - všechny materiály jako jsou oboulícní i jednolícní úplety jednobarevné i potištěné, patenty s lycrou, rip s lycrou, welur, froté a další…

POLAR FLEECE -  zde naleznete veškerou nabídku materiálu fleece ve všech vyráběných gramážích a barvách.

VISKÓZA – široká nabídka barev stále populárnějšího materiálu viskóza s lycrou.

SPECIÁLNÍ MATERIÁLY – pod tímto odkazem se skrývají materiály jako je softshell, funkční materiály, polyesterové materiály, lakosta piké, jeans, tkaniny, zátěrové tkaniny a další…

 


Obrázek aktuality

Nové materiály na SKLADĚ

3. 3. 2014

A máme tu opět nový měsíc, čas opravdu nemá slitování, ubíhá neskutečným tempem.V BŘEZNU bychom Vám chtěli nabídnout několik novinek. Pro začátek třeba nový tisk MÉĎA na oboulícním úpletu. Pro velký úspěch v nabídce opět naleznete barevné puntíky a to opět na oboulícním úpletu ale i na jednolícním úpletu. Stále populárnější VISKOZA s elastanem se dočkala rozšíření nabídky barev až o 7 odstínů !

 


Obrázek aktuality

Produkt Servis na Facebooku

1. 1. 2014

Váš partner pro textilní materiály firma Produkt servis na Facebooku. Na této sociální síti máme vytvořený profil, takže zde můžete sledovat neustálé novinky a zároveň komunikovat přes chat.

FB Produkt servis

 


« < 15 16 17 > »