Přeskočit na obsah


PRODUKT servis

ÚPLETOVÉ materiály pro děti a dospělé

POLAR
FLEECE

VISKÓZA

SPECIÁLNÍ materiály

Přihlásit se

Novinky na skladě

Oboulícní úplet SRDÍČKA
Jednolíc tisk KOSTKA šedá,bordo
Jednolíc tisk KOSTKA granát
Jednolíc tisk JASMÍN
Oboulícní úplet tisk CHAMELEON modrý,šedý na modré

 

Aktuality

Obrázek aktuality

VISKOZA S LYCROU

7. 3. 2014

Zdá se, že jaro je tu ! Proto jsme naši nabídku materiálu VISKOZA LYCRA rozšířili o 7svěžích a moderních barev ! Jako jsou,sv.melír, tm.melír, mint, apple green, vivid pink, violet a jeden unikátní černý materiál se stříbrem. Již dnes v naší nabídce !

 


ZMĚNY NA WEBU PRODUKT SERVIS

4. 3. 2014

Možná jste si už všimli změn na našich webových stránkách. Pokusili jsme se Vám tento virtuální prostor zjednodušit tak, aby byl přehlednější a lépe se v něm orientovalo. V novém základním rozdělení najdete pod názvem :

ÚPLETOVÉ MATERIÁLY pro děti a dospělé - všechny materiály jako jsou oboulícní i jednolícní úplety jednobarevné i potištěné, patenty s lycrou, rip s lycrou, welur, froté a další…

POLAR FLEECE -  zde naleznete veškerou nabídku materiálu fleece ve všech vyráběných gramážích a barvách.

VISKÓZA – široká nabídka barev stále populárnějšího materiálu viskóza s lycrou.

SPECIÁLNÍ MATERIÁLY – pod tímto odkazem se skrývají materiály jako je softshell, funkční materiály, polyesterové materiály, lakosta piké, jeans, tkaniny, zátěrové tkaniny a další…

 


Obrázek aktuality

Nové materiály na SKLADĚ

3. 3. 2014

A máme tu opět nový měsíc, čas opravdu nemá slitování, ubíhá neskutečným tempem.V BŘEZNU bychom Vám chtěli nabídnout několik novinek. Pro začátek třeba nový tisk MÉĎA na oboulícním úpletu. Pro velký úspěch v nabídce opět naleznete barevné puntíky a to opět na oboulícním úpletu ale i na jednolícním úpletu. Stále populárnější VISKOZA s elastanem se dočkala rozšíření nabídky barev až o 7 odstínů !

 


« < 14 15 16 > »